HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Met Kurumsal Sigorta ve Danışmanlık

Met Kurumsal Danışmanlık

Günlük hayatın hızına yetişebilmek adına hemen hemen herkes araçla yolculuk yapmaktadır. Yapılan bu yolculuklarda dikkatsiz, aşırı hızlı araç kullanmak gibi birçok neden kazalara sebep olmaktadır. Fakat bazen ne kadar dikkatli ve emniyetli olsak da biz de bir trafik kazasında taraf olabilmekteyiz. Bu nedenle uğradığınız trafik kazası sonucu Met Kurumsal Sigorta Hasar Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti.  olarak sizin adınıza kaza sonrası süreci adım adım takip ederek mağduriyetinizi kolayca gidermek adına danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Sigorta Danışmanlık Hizmetleri Ofisi olarak 2014’den beri sigorta danışmanlığı, araç değer kaybı ve kazanç kaybı konularında hizmet veren, İstanbul merkezli bir oluşumdur. Temel hizmetimiz araç kazası sonucu her türlü takip sürecinde sürücülerimize danışmanlık ve aracılık yaparak araç değer kaybının tahsil edilmesini sağlamaktır. Alanında uzman avukatlarımızla araç değer kaybı davasında mağduriyetinizi gidermek ve aracınızda oluşan değer kaybını tahsil etmek adına her gün tecrübemizi arttırarak hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Şirketimiz, İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin her yerine hizmet vermektedir. Faaliyete geçtiğimiz günden bu güne 5000’i aşkın sigorta uyuşmazlığı konusunda sürücülerimizin maddi yahut manevi zararını giderebilmek adına sürece etkin bir biçimde dahil olup, süreci adım adım takip ederek zararın telafi edilmesi konusunda büyük başarılar elde ettik.

Met Kurumsal Sigorta Hasar Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti. olarak istediğiniz hizmeti en hızlı ve rahat yolla alabilmeniz için www.metkurumsal.com adresli internet sayfamızı kurduk. Kazanç kaybı, araç değer kaybı, sigorta danışmanlığı ve aracılık hizmetleri için gereken temel bilgilerle araç değer kaybı hakkında izlemeniz gereken temel adımları size en açıklayıcı biçimde aktardık. Ek olarak araç değer kaybınızı hesaplamak ve diğer fırsatlarımızdan haberdar olmak için sitemize göz atabilirsiniz.

Bizim ile iletişime geçtiğinizde anlayacaksınız ki; çözümsüz hiç bir problem yoktur.

Sevgilerimizle.

İLETİŞİM

Met Kurumsal Araç Değer Kaybı

Kaza Sonrası Araç Değer kaybı hakkınızı tazmin edin!

Uzman Kadro

Sigorta uyuşmazlıkları ve değer kaybı tazminatı konusunda deneyimli ve uzman kadro.

Sıfır Masraf

Kendi cebinizden hiçbir masraf yapmadan aracınızın kaybettiği değeri bizden alabileceksiniz!

Hızlı Sonuç

Tarafımıza başvurduktan sonra 15 iş günü içerisinde değer kaybı zararınızı sorumlu sigorta şirketinden tazmin ediyoruz.