Araç Değer Kaybı Mardin

Araç Değer Kaybı Mardin

Araç değer kaybı Mardin, maddi hasarlı kazalarınızda oluşan değer kaybını tahsil ediyor ve zararınızı gideriyor.

Son 2 sene içerisinde Mardin ili sınırlarında aracınızda maddi değer kaybına sebep olan bir trafik kazası geçirdiniz mi?

Kaza sonucu aracınızın hasarı giderilmiş ve onarılmış olsa dahi, aracınız değer kaybı yaşamış olabilir.

Neden Bize Başvurmalısınız?

Yasal olarak aracınızda oluşan değer kaybını karşı tarafın aracının sigorta firması ödemek zorundadır. Bireysel yapılan başvurularda sigorta firmaları %40, %50’ye varan kesintiler yapmaktadır.

Biz Profesyonel Sigorta Uzmanı Ekibimiz ve anlaşmalı Avukatlarımız ile değer kayıplarını son kuruşuna kadar tahsil ediyor ve size geri ödüyoruz.

Araç Değer Kaybı Şartları Nelerdir?

Araç değer kaybı alabilmek için gerekli şartlar:

  • Kazanın son 2 sene içerisinde gerçekleşmiş olması.
  • Aracın 150.000 KM’nin altında olması
  • Kazada %100 Kusurlu taraf olmamanız

Mardin Araç Değer Kaybı için Gerekli Evraklar Nelerdir?

Araç değer kaybı hizmeti almak istediğinizde bireysel başvuru değil de, bizim aracılığımızla başvuru yaptığınız taktirde sizden hiçbir evrak talep etmiyor ve sizi dosya evrak gibi vaktinizi harcayacak hiçbir belge ile uğraştırmıyoruz. Vekalet verildikten sonra biz gerekli tüm evrakları temin ediyoruz ve araç değer kaybı sürecinizi başlatıyoruz.

Araç Değer Kaybı Süreci Nasıl İşler?

Merkez Ofisi İstanbul’da olan, Mardin dahil olmak üzere Türkiye’nin 81 ilinde hizmet veren firmamıza  yapacağınız ücretsiz başvuru sonucunda aracınızın değer kaybını sizden hiçbir ücret talep etmeden biz yönetiyoruz ve takibini gerçekleştiriyoruz.

Mardin ilinin tüm ilçelerinde hizmet vermekteyiz, değer kaybı başvurusu için 09:00 – 18:00 Saatleri arasında (0212) 665 05 96 Numaramızdan bizleri arıyabilir, veya sağ tarafta ve sitemizin üst kısmında yer alan başvuru formunu doldurarak ücretsiz değer kaybı başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Online yapılan başvurulara 1 iş günü içerisinde dönüş yapılmaktadır.

Araç Değer Kaybı Başvuru

Ücretsiz Araç Değer Kaybı Hesaplama